Wieczór panieński Marty

organizacja i uczestnictwo w wieczorze panieńskim Marty!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-08-03 18:43:33

Ewa Malczyk
Administrator
Dołączył: 2018-08-03
Liczba postów: 2
WindowsChrome 67.0.3396.99

pomysł na temat - wieczór w stylu filmów Almodovara

Pomysłem na temat wieczoru są filmy Almodovara czyli przede wszystkim kobiety w rożnym wydaniu: prostytutki, zakonnice, drug queen i kobiety-matadorzy. Temat szalony ale wydaje mi się, że na wieczór panieński w sam raz:) Marta kiedys bardzo lubiła filmy tego reżysera i chyba do dzisiaj lubi:) Było by super jakbyśmy się przebrały za w/w postacie:), zjadły kolację w hiszpańskiej knajpce a potem poszły na drug queen show. Pytanie czy takie coś jest w Poznaniu? Czy któraś z Was się orientuje? Było by to bardzo oryginalne bo zwykle na wieczorach panieńskich są męskie pokazy ale w zupełnie innym wydaniu... Marta takiego czegoś nie lubi i napewno z męskiego striptizu nie byłaby zadowolona. Siostra- Ewa wymyśliła jeszcze piniate w kształcie jednorożca. Swietny pomysł i wpisuje się w tematykę:) Piszcie proszę jakie jeszcze macie pomysły, co z tortem itp?

Offline

#2 2018-08-24 14:58:34

Ewa M
Gość
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: pomysł na temat - wieczór w stylu filmów Almodovara

Cześć, zamowiłam tort - nic zboczonego, biała sukienka i napis "HASTA LA VISTA". Siostra Ewa zarezerwoała dla nas miejsce w "the Mexican" i "Czerwona papryka". Oba miejsca wydaja się super. Którą wybieramy? Jesli chodzi o prezent, to Justyna podpowiedziała talon do SPA? Pomysł dla mnie pomysł jest super, jesteście za? Co z strojamii? Przebierzecie sie? Jesli pogoda dopisze to tort zjemy w plenerze, potem do knajpki .Po kolacji idziemy na tańce:) Mysle, że poczatek powinien mieć miejsce o 19:00. Co Wy na to? Jesli chodzi o rozliczenie to mysle, że złozymy sie na tort, prezent, piniate a potem najlepiej aby w restauracji, na imprezie kazda płaciła za siebie.  Co o tym myślicie?

#3 2018-08-26 12:08:16

Ewelina
Gość
WindowsFirefox 61.0

Odp: pomysł na temat - wieczór w stylu filmów Almodovara

Myślę, że SPA to zawsze dobry pomysł :-) Co do dwóch knajp - mam lepsze doświadczenia z the mexican niz z Czerwoną PaPryką, ale jest mi obojętnie. 19 jak dla mnie ok :-)

#4 2018-08-29 18:59:15

Justyna
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: pomysł na temat - wieczór w stylu filmów Almodovara

Cześć,  jesli  chodzi o miejsce  dostosuje słyszałam, że w mexican jest fajnie -ale tam nie byłam. Co do stroju postaram wczuć się wczuc w hiszpański klimat [dblpt])

#5 2018-08-30 20:56:14

OLGA
Gość
AndroidChrome 68.0.3440.91

Odp: pomysł na temat - wieczór w stylu filmów Almodovara

Super, jestem jak najbardziej za [dblpt]) na imprezę idziemy w strojach czy przebieramy się w normalne ciuszki? Jeśli tak to będziemy mieć coś aby wyróżnić nasza pannę? Wianek, wielonik? [dblpt])

#6 2018-08-30 21:31:24

Ewelina
Gość
WindowsFirefox 61.0

Odp: pomysł na temat - wieczór w stylu filmów Almodovara

JA byłabym za normalnym ciuchem albo np. z hiszpańskim akcentem. A naszą pannę fakt, jakoś choć lekko trzebaby wyróżnić.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
redangels - fidgetspinnersi - ourvillage - mta-4game - xwestc